• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka 616 Sozopol - Dnipro (Zaporizhia)

ODD Doris
Odjezdy: 26 Zář, 30 Zář, 3 Říj, 7 Říj, 10 Říj, 14 Říj, 17 Říj, 21 Říj, 24 Říj, 28 Říj
  1. 13:00Sozopol Restaurant "Cherno more"
  2. 13:15Chernomorets Aut. Nádr.
  3. 13:40Burgas Cerpaci Station "Lukoil" (circle on the road to Varna)
  4. 14:00Sarafovo Na rozdvojení do aeroporta
  5. 14:20Pomorie Autobusové nádraží v novém městě
  6. 14:30Aheloy Restaurant "Black And White"
  7. 14:35Ravda pošta, restaurace "BEST"
  8. 14:40Nesebar Hotel "Festa Panorama"
  9. 15:00Slanchev Bryag Parking Doris, 200m od autobusového zastávka
  10. 15:40Obzor Aut. Nádr., ul. Slavianska
  11. 15:50Byala Čerpací stanice u silnice
  12. 16:00Kamchia vidlice do Kamchia
  13. 16:30Varna Autobusová zastávka "Poligraphia", bul. Hristo Botev, 3
  14. 16:50Saints Constantine and Helena U vchodu do komplexu
  15. 16:55Slanchev Den Zastávka před vstupem do střediska
  16. 17:10Zlatni pyasatsi Zastavka na dálnici naproti hotelu «Breeze»
  17. 17:20Kranevo Autobusová zastávka, v blízkosti "Minimarket"
  18. 17:30Albena Aut. Nadr.
  19. 17:50Balchik Čerpací stanice "Lafi"
  20. 18:30Kavarna route Varna - Durankulak
  21. 05:00Odessa Obchvat - 21km/Čerpací stanice "OKKO", naproti hřbitovu
  22. 07:00Mykolaiv Autobusová zastávka, pr. Сentralnyi, 98, "City Center"
  23. 10:00Kryvyi Rih Dnepropetrovkse shose, 1a, parkování na pravé straně autobusového nádraží, naproti kavárně "Zustrich"
  24. 12:30Dnipro Autobusová zastávka poblíž obchodu Epicenter, Zaporizke shose, 63
  25. 14:00Zaporizhia Aut. zastávka «City Mall», «Ashan», «Epicentr», parking, ul. Zaporizhska, 1
  • Dopravce: ODD Doris
  • Doplňující informace: It is forbidden to carry children under 3 y.o.
  • Zavazadla: 1ks. do 30 kg (20x30x60) - zdarma, sled - 30 EUR (pokud existuje volný prostor). Příruční zavazadlo je v autobuse s cestujícím.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací