Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 4001 Praha - Riga

09:00 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
10:45 Hradec Králové Terminál HD
14:00 Wroclaw Dw. PKS, ul. Sucha 1/11
18:20 Lodz Dw.Fabryczny
21:00 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
22:25 Ostrow Mazowiecka ul. Pilata 3 (przy Dw. PKS)
23:55 Bialystok Dw. Autobusowy, Monte Casino 8
01:20 Augustow Parking przy ul. Koscielnej
02:05 Suwalki ul. Utrata (przy Dw. PKS)
04:20 Marijampolė Autobusu stotis, ul.Stoties 2 B
05:20 Kaunas Autobusu stotis, Vytauto pr. 24
07:00 Vilnius Autobusu stotis, Sodu g.22
08:55 Panevėžys Autobusu stotis, Savanoriu a. 5
11:15 Riga Aut. Nádr., ul.Pragas iela 1
Dopravce: Nordeka Serviss SIA
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Student (ISIC)
10% Student (ITIC)
10% Ditě od 13-18 let
10% Student (Euro26)
10% Mládež do 26 let
50% Děti 0-5 let (pouze s rodiči)
50% Děti 5-12 let (pouze s rodiči)

Všechny linky Praha - Riga

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací