• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Bydgoszcz - Kharkiv

Avtotranzit
Odjezdy: 27 Úno, 1 Bře, 3 Bře, 5 Bře, 7 Bře, 9 Bře, 11 Bře, 13 Bře, 15 Bře, 17 Bře
  1. 13:30Lodz Aut. Nádr., ave. Włókniarzy, 227
  2. 16:00Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  3. 18:40Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia, 6
  4. 20:55Zosin celnice (PL/UA)
  5. 22:45Yagodyn celnice (UA-PL)
  6. 23:45Kovel Aut. Zastavka. autob., ul. Warszawska 3
  7. 01:40Sarny (Rivnenska obl.) Aut. Nádr. "Sarny", ul. Belgorodska, 39
  8. 03:50Korosten Aut. Nádr., ul. Bazarna, 2
  9. 06:00Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  10. 06:30Kyiv Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
  11. 09:20Pyriatyn Aut. Nádr. ul. Yevropeiska 154
  12. 11:50Poltava Aut. Nádr., ul. Velykotyrnivska, 7
  13. 13:50Kharkiv Aut. Nádr. "Pryvokzalna", ul. Kotliara, 11
  14. 14:00Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina, 22
  • Dopravce: Avtotranzit
  • Doplňující informace: Carriage of animals is not possible.
  • Zavazadla: 1 ks. 30 kg (50x50x80) a příruční zavazadlo - zdarma, každý další ks. - 10% z ceny jízdenky
  • Slevy: 10% Důchodce od 60 let
    10% Děti 0-6 let
    10% Nákup u pokladny №17

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací