Podle času
Podle ceny

Linka 020 Leverkusen - Dresden

Odjezdy: 19 Říj, 20 Říj, 21 Říj, 22 Říj, 23 Říj, 24 Říj, 25 Říj, 26 Říj, 27 Říj, 28 Říj
11:00 Leverkusen Vlakové nádraží
12:15 Siegen Koblenzerstraße
13:15 Giessen Mathematikum, Liebigstraße 8
14:15 Alsfeld Pfefferhöhe
16:15 Erfurt ZOB am Hbf, Willi-Brandt-Platz
16:50 Weimar Aut. Nádr., ul. August-Baudert-Platz
17:20 Jena Aut. Nádr., "Paradies"
18:35 Gera Busparkplatz am Hauptbahnhof
19:30 Chemnitz Aut. Nádr., Straße der Nationen 33
20:35 Dresden ZOB am Hbf., Bayerische Strasse
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Leverkusen - Dresden

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací