Podle času
Podle ceny

Linka 006 Zurich - Berlin (04:30)

Odjezdy: 22 Říj, 23 Říj, 24 Říj, 25 Říj, 26 Říj, 27 Říj, 29 Říj, 30 Říj, 31 Říj, 1 Lis
04:30 Zürich Carparkplatz am Shilquai
05:35 Konstanz Döbeleparkplatz
05:50 Konstanz Allmannsdorf, Mainaustraße 154
06:25 Meersburg Kostel, Stettener Straße, 88709
06:55 Friedrichshafen Bf
10:00 München ZOB
12:45 Bayreuth Goethestraße,hbf
13:20 Himmelkron Autohof
17:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Zürich - Berlin

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací