Podle času
Podle ceny

Linka 006 Zurich - Berlin (10:00)

Odjezdy: 18 Říj, 19 Říj, 24 Říj, 25 Říj, 26 Říj, 31 Říj, 1 Lis, 2 Lis, 7 Lis, 8 Lis
10:00 Zürich Carparkplatz am Shilquai
11:05 Konstanz Döbeleparkplatz
11:20 Konstanz Allmannsdorf, Mainaustraße 154
11:55 Meersburg Kostel, Stettener Straße, 88709
12:25 Friedrichshafen Bf
15:30 München ZOB
18:15 Bayreuth Goethestraße,hbf
18:50 Himmelkron Autohof
00:40 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Zürich - Berlin

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací