• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kyiv - Zakopane

  1. 12:20Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  2. 14:20Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  3. 15:30Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
  4. 17:10Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  5. 18:25Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
  6. 20:10Kovel Aut. Nádr., bulvár L.Ukrainki 42
  7. 22:40Liuboml Aut. Nádr., ul. Vokzalna 36
  8. 23:10Yagodyn celnice (UA-PL)
  9. 23:10Dorohusk celnice (PL-UA)
  10. 02:25Pulawy Aut. Nádr. ul. Lubelska 9
  11. 03:35Radom Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 12
  12. 05:00Kielce Plac Niepodległości
  13. 07:00Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  • Dopravce: FLP Melnik O.T.
  • Zavazadla: 1ks.do 30kg(100x60x30)-zdarma, každe dalši 15kg od 60UAH/10PLN

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací