Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka Kiev - Zakopane

10:50 Kiev Aut.Nádr. "Dachnaja", pr.Peremogy 142
12:20 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
14:20 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
15:30 Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
17:10 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
18:40 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
20:10 Kovel Aut. Nádr., bulvár L.Ukrainki 42
22:40 Liuboml Aut. Nádr., ul. Vokzalna 36
23:10 Yagodyn celnice (UA-PL)
23:10 Dorohusk CLO POL-UKR
00:15 Chelm ul. Lwowska 20
01:30 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
02:25 Pulawy Aut. Nádr. ul. Lubelska 9
03:35 Radom Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 12
05:00 Kielce ul. Czarnowska 12
07:00 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
08:50 Zakopane Dworzec PKP, ul. Kościuszki 23
Dopravce: FLP Melnik O.T.
Zavazadla: 1ks.do 30kg(100x60x30)-zdarma, každe dalši 15kg od 60UAH/10PLN

Všechny linky Kiev - Zakopane

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací