• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kyiv - Zakopane

Odjezdy: 24 Bře, 25 Bře, 26 Bře, 27 Bře, 28 Bře, 29 Bře, 30 Bře, 31 Bře, 1 Dub, 2 Dub
12:20 Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
14:20 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
15:30 Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
17:10 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
18:25 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
20:10 Kovel Aut. Nádr., bulvár L.Ukrainki 42
22:40 Liuboml Aut. Nádr., ul. Vokzalna 36
23:10 Yagodyn celnice (UA-PL)
23:10 Dorohusk celnice (PL-UA)
02:25 Pulawy Aut. Nádr. ul. Lubelska 9
03:35 Radom Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 12
05:00 Kielce Plac Niepodległości
07:00 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
Dopravce: FLP Melnik O.T.
Zavazadla: 1ks.do 30kg(100x60x30)-zdarma, každe dalši 15kg od 60UAH/10PLN

Všechny linky Kyiv - Krakow

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací