Podle času
Podle ceny

Linka Kiev - Zakopane

Odjezdy: 23 Říj, 24 Říj, 25 Říj, 26 Říj, 27 Říj, 28 Říj, 29 Říj, 30 Říj, 31 Říj, 1 Lis
12:20 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
14:20 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
15:30 Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
17:10 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
18:40 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
20:10 Kovel Aut. Nádr., bulvár L.Ukrainki 42
22:40 Liuboml Aut. Nádr., ul. Vokzalna 36
23:10 Yagodyn celnice (UA-PL)
23:10 Dorohusk celnice (POL-UKR)
00:15 Chelm ul. Lwowska 20
01:30 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia
02:25 Pulawy Aut. Nádr. ul. Lubelska 9
03:35 Radom Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 12
05:00 Kielce ul. Czarnowska 12
07:00 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
Dopravce: FLP Melnik O.T.
Zavazadla: 1ks.do 30kg(100x60x30)-zdarma, každe dalši 15kg od 60UAH/10PLN

Všechny linky Kiev - Krakow

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací