Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka Warszawa - Kherson

20:00 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
20:15 Warszawa airport Chopina Teminal
21:00 Grójec Aut. Nádr., Laskowa 1
22:00 Radom Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 12
23:55 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
03:30 Lviv Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8
04:10 Volodymyr-Volynskyi Aut. Nádr. ul. D. Galickogo 14
05:25 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
06:15 Dubno Aut. Nádr., ul.Zabrama 26
07:25 Kremenets Aut. Nádr., ul.Dubenska 138
08:45 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
11:35 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
13:20 Vinnytsia Aut. Nádr. "Západnyj", ul.Shosе Chmielnicka 107
13:50 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
17:00 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
19:45 Kirovohrad Aut. Nádr., Olexandrijske s. 1
22:45 Mykolaiv Aut. Nádr., Oktiabrskij prospekt 21
23:45 Kherson Aut. Nádr., ul.Budionnoho 1
Dopravce: Stecik
Zavazadla: 1ks. - 10% z ceny jizdenky
Doplňující informace: Transportation of animals with all the documents, muzzle and - is allowed. Purchase ticket near the passenger is needed.

Všechny linky Warszawa - Kherson

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací