Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka Kherson - Poznan

00:15 Kherson Aut. Nádr., ul.Budionnoho 1
01:25 Mykolaiv Aut. Nádr., Oktiabrskij prospekt 21
05:30 Kirovohrad Aut. Nádr., Olexandrijske s. 1
08:00 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
11:00 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
12:00 Vinnytsia Aut. Nádr. "Západnyj", ul.Shosе Chmielnicka 107
13:00 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
15:45 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
16:30 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
18:15 Brody Aut. Nádr.
19:30 Lviv Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8
23:25 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
00:45 Tarnow Dw. PKS ul. Dworcowa 1
02:10 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
02:35 Krakow airport Letiště
03:45 Katowice ul. Piotra Skargi 6
05:20 Opole Aut. Nádr., ul. Armii Krajowej 1
06:40 Wroclaw Dw. PKS, ul. Sucha 1/11
08:15 Leszno Dworzec PKP
09:30 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
Dopravce: Stecik
Zavazadla: 1 ks. zavazadla a příruční zavazadla - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky
Doplňující informace: Transportation of animals with all the documents, muzzle and - is allowed. Purchase ticket near the passenger is needed.

Všechny linky Kherson - Poznan

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací