Podle času
Podle ceny

Linka Kherson - Poznan

00:15 Kherson Aut. Nádr., ul.Budionnoho 1
01:25 Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
03:15 Voznesensk Aut. Nádr., ul. Zovtneva 146
03:50 Yuzhnoukrainsk Aut. Nádr., ul.Druzby Narodov 27
04:40 Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Aut. Nádr., ul. Radianska 8
07:00 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
11:30 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
14:00 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
16:15 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
16:30 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
19:30 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
23:25 Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera
02:10 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
03:45 Katowice ul. Piotra Skargi 6
05:20 Opole Aut. Nádr., ul. Armii Krajowej 1
06:40 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1/11
08:15 Leszno Vlak. Nádr.
09:30 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
Dopravce: Stecik
Zavazadla: 1 ks. zavazadla a příruční zavazadla - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky
Doplňující informace: Transportation of animals with all the documents, muzzle and - is allowed. Purchase ticket near the passenger is needed.

Všechny linky Kherson - Poznan

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací