Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 011 Dortmund - Bodensee (07:45)

07:45 Dortmund ZOB, Steinstrasse
08:15 Bochum Wittener Straße, železniční most
08:50 Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
09:45 Düsseldorf ZOB
10:45 Leverkusen Vlakové nádraží
15:30 Strasbourg Place de l Etoile
15:45 Kehl Busbahnhof/Hbf
17:00 Freiburg im Breisgau Hbf/ZOB
17:40 Titisee Am Badeparadies 1, 79822
19:00 Konstanz Döbeleparkplatz
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Dortmund - Konstanz

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací