Podle času
Podle ceny

Linka 011 Dortmund - Bodensee (07:45)

Odjezdy: denně
07:45 Dortmund ZOB, Steinstrasse
08:15 Bochum Wittener Straße, železniční most
08:50 Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
09:45 Düsseldorf ZOB
10:45 Leverkusen Vlakové nádraží
15:30 Strasbourg Place de l Etoile
15:45 Kehl Busbahnhof/Hbf
17:00 Freiburg im Breisgau Hbf/ZOB
17:40 Titisee Am Badeparadies 1, 79822
19:00 Konstanz Döbeleparkplatz
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Dortmund - Konstanz

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací