Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 103 Kiev - Kirovograd

00:00 Bila Tserkva Bus Stop near tire factory
22:30 Kiev Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
01:05 Zhashkiv zastávka na požádání
02:35 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
03:55 Novoarchangelsk Aut. Nádr.
04:31 Tyshkivka (Kirovogradska obl.) Zastávka na požádání
04:46 Lipnyazhka Request stop
05:10 Dobrovelychkivka Cheluskintsev str, 125
05:35 Pishanyi Brod (Kirovogradska obl.) Request stop
06:10 Novoukrainka Kirova str, 191
07:35 Kirovohrad Bus Station-2, Pravdy ave.1
07:50 Kirovohrad Aut. Nádr., Olexandrijske s. 1
Dopravce: VasilkivTransAvto
Zavazadla: 1 ks. 30 kg (60х40х20) - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky
Doplňující informace: Transportation of animals is prohibited. Transportation of bicycles is allowed.

Všechny linky Bila Tserkva - Kirovohrad

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací