Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 015 Berlin - Freiburg (10:30)

10:30 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
14:20 Suhl Aut. Nádr., Suhl/Zella-Mehlis, Suhler Straße 3
16:20 Wurzburg Hbf
17:50 Heilbronn Busbahnhof des Hauptbahnhofes
19:10 Karlsruhe Hbf, ZOB
20:20 Offenburg Messeplatz, Schutterwälder Straße 1a
21:05 Freiburg im Breisgau Hbf/ZOB
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Berlin - Freiburg im Breisgau

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací