Podle času
Podle ceny

Linka 125 Rugen - Leipzig

Odjezdy: 23 Lis, 24 Lis, 25 Lis, 26 Lis, 27 Lis, 28 Lis, 29 Lis, 30 Lis, 1 Pro, 2 Pro
11:20 Göhren Aut. Nádr., Bahnhofstraße 1-2
11:25 Baabe Chaussee 7
11:35 Sellin Hauptstraße 7-8
11:55 Binz Aut. Nádr., Dollahner Straße 17, nast.3
12:15 Bergen auf Rügen Úhel Ringstraße a B196
12:50 Stralsund Weidendamm, nast. 1
13:25 Greifswald Aut. Nádr., Bahnhofstraße 36, nast.4
16:35 Berlin Alexanderplatz, ul. Alexanderstraße 3
17:30 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
19:40 Leipzig Hbf.,Goethestr
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Berlin - Leipzig

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací