Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 1556 Riga - Warszawa - Bern

12:30 Riga Aut. Nádr., ul.Pragas iela 1
14:50 Panevėžys Autobusu stotis, Savanoriu a. 5
16:50 Kaunas Kaunakiemio g. 9,
18:15 Marijampolė Autobusu stotis, ul.Stoties 2 B
18:15 Suwalki ul. Utrata (przy Dw. PKS)
18:55 Augustow Parking przy ul. Koscielnej
20:30 Bialystok Dw. Autobusowy, Monte Casino 8
21:50 Ostrow Mazowiecka ul. Pilata 3 (przy Dw. PKS)
23:30 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
07:40 Dresden ZOB am Hbf., Bayerische Strasse
09:00 Chemnitz near Bus Station (ZOB) at Georgstr.
11:55 Nurnberg ZOB, Bahnhofstr.11, Im Adcom. Center
14:10 München ZOB, Arnulfstr.21, Bussteig 5
15:15 Augsburg Park&Ride-Platz "Oberhausen-Nord" (Biberbachstrasse)
16:15 Ulm OB am Hbf, Friedrich-Ebert-Str.
18:40 Sankt Gallen Lagerstrasse
19:30 Winterthur Lagerhaustr. near Parkhaus ARCH (Hbf 5 min)
20:10 Zürich Carparkplatz am Shilquai
21:35 Bern Bus parking " Schutzenmatte", Hbf
Dopravce: Ecolines Estonia OU
Zavazadla: 1ks.do 30kg(50x50x80)-zdarma, každe dalši od 10 EUR.
Slevy: 10% Ditě od 13-18 let
10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
10% Student (Euro26)
10% Student (ISIC)
10% Student (ITIC)
50% Děti 0-5 let (pouze s rodiči)
50% Děti 5-12 let (pouze s rodiči)

Všechny linky Riga - Bern

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací