Podle času
Podle ceny

Linka 095 Merano - Munchen (05:00)

Odjezdy: denně
05:00 Merano Terme
05:03 Marlengo Kellerei
05:05 Cermes Rathaus
05:15 Lana Lido
05:25 Terlano Karl-Atz-Platz
05:40 Bolzano Hotel Alpi
06:10 Chiusa Bus Station
06:25 Bressanone Dantestraße auf der Hauptstraße
06:50 Vipiteno Deutschhaus
07:25 Innsbruck Busparkplatz am Hofgarten
09:35 München ZOB
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Merano - München

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací