Podle času
Podle ceny

Linka 095 Munchen - Merano (11:00)

Odjezdy: 18 Říj, 19 Říj, 20 Říj, 22 Říj, 23 Říj, 24 Říj, 25 Říj, 26 Říj, 27 Říj, 29 Říj
11:00 München ZOB
13:10 Innsbruck Busparkplatz am Hofgarten
13:45 Vipiteno Deutschhaus
14:05 Bressanone Dantestraße auf der Hauptstraße
14:50 Bolzano Hotel Alpi
15:15 Lana Lido
15:22 Marlengo Kellerei
15:25 Merano Terme
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky München - Merano

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací