Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 095 Munchen - Merano (11:00)

11:00 München ZOB
13:10 Innsbruck Busparkplatz am Hofgarten
13:45 Vipiteno Deutschhaus
14:05 Bressanone Dantestraße auf der Hauptstraße
14:50 Bolzano Hotel Alpi
15:15 Lana Lido
15:22 Marlengo Kellerei
15:25 Merano Terme
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky München - Merano

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací