Podle času
Podle ceny

Linka 095 Munchen - Merano (15:00)

Odjezdy: 17 Říj, 18 Říj, 19 Říj, 20 Říj, 21 Říj, 22 Říj, 23 Říj, 24 Říj, 25 Říj, 26 Říj
15:00 München ZOB
17:10 Innsbruck Busparkplatz am Hofgarten
17:45 Vipiteno Deutschhaus
18:10 Bressanone Dantestraße auf der Hauptstraße
18:55 Bolzano Hotel Alpi
19:20 Lana Lido
19:32 Marlengo Kellerei
19:35 Merano Terme
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky München - Merano

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací