Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 847401 Riga - Warszawa - Stuttgart

12:30 Riga Aut. Nádr., ul.Pragas iela 1
14:50 Panevėžys Autobusu stotis, Savanoriu a. 5
15:10 Vilnius Autobusu stotis, Sodu g.22
16:50 Kaunas Kaunakiemio g. 9,
18:15 Marijampolė Autobusu stotis, ul.Stoties 2 B
18:15 Suwalki ul. Utrata (przy Dw. PKS)
18:55 Augustow Parking przy ul. Koscielnej
20:30 Bialystok Dw. Autobusowy, Monte Casino 8
21:50 Ostrow Mazowiecka ul. Pilata 3 (przy Dw. PKS)
23:30 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
07:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
08:45 Magdeburg ZOB am Hbf
10:10 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
11:55 Hannover Aut. Nádr., Rundestraße 12
13:35 Kassel Bahnhof Wilhelmshöhe
16:30 Frankfurt am Main Parkplatz "Conti Park International", Hbf Central Ausgang
17:40 Mannheim ZOB Heinrich-von-Stephan-Str.
18:35 Karlsruhe Hbf, Sudseite, ZOB, Schwarzwaldstr.
19:45 Stuttgart ZOB S-Zuffenhausen, Burgunderstr.
Dopravce: Ecolines Estonia OU
Zavazadla: 1ks.do 30kg(50x50x80)-zdarma, každe dalši od 10 EUR.
Slevy: 10% Ditě od 13-18 let
10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
10% Student (Euro26)
10% Student (ISIC)
10% Student (ITIC)
50% Děti 0-5 let (pouze s rodiči)
50% Děti 5-12 let (pouze s rodiči)

Všechny linky Riga - Stuttgart

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací