Podle času
Podle ceny

Linka 101 Tubingen - Munchen (06:35)

Odjezdy: 29 Června, 30 Června, 1 Července, 3 Července, 4 Července, 5 Července, 6 Července, 7 Července, 8 Července, 10 Července
06:35 Tubingen Hbf/ZOB
07:00 Reutlingen Hbf/ZOB
07:10 Metzingen Outlet P5/P6
07:20 Bad Urach Busbahnhof
07:55 Merklingen Gewerbegebiet
09:05 Augsburg P+R-Platz, Oberhausen-Nord
10:00 München Aut. Nádr., Arnulfstraße 21
Dopravce: Meinfernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Tubingen - München

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací