Podle času
Podle ceny

Linka 101 Tubingen - Munchen (14:35)

Odjezdy: 20 Říj, 22 Říj, 27 Říj, 29 Říj, 3 Lis, 5 Lis, 10 Lis, 12 Lis, 17 Lis, 19 Lis
14:35 Tubingen Hbf/ZOB
15:00 Reutlingen Hbf/ZOB
15:10 Metzingen Outlet P5/P6
15:20 Bad Urach Busbahnhof
15:55 Merklingen Gewerbegebiet
17:05 Augsburg P+R-Platz, Oberhausen-Nord
18:00 München Aut. Nádr., Arnulfstraße 21
Dopravce: Meinfernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Tubingen - München

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací