Podle času
Podle ceny

Linka 101 Munchen - Tuningen (12:00)

Odjezdy: 29 Června, 3 Července, 4 Července, 5 Července, 6 Července, 10 Července, 11 Července, 12 Července, 13 Července, 17 Července
12:00 München Aut. Nádr., Arnulfstraße 21
12:55 Augsburg P+R-Platz, Oberhausen-Nord
14:05 Merklingen Gewerbegebiet
14:40 Bad Urach Busbahnhof
14:50 Metzingen Outlet P5/P6
15:00 Reutlingen Hbf/ZOB
15:20 Tubingen Hbf/ZOB
Dopravce: Meinfernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky München - Tubingen

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací