Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 101 Munchen - Tuningen (15:30)

15:30 München Aut. Nádr., Arnulfstraße 21
16:25 Augsburg P+R-Platz, Oberhausen-Nord
17:35 Merklingen Gewerbegebiet
18:10 Bad Urach Busbahnhof
18:20 Metzingen Outlet P5/P6
18:30 Reutlingen Hbf/ZOB
18:50 Tubingen Hbf/ZOB
Dopravce: Meinfernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky München - Tubingen

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací