Podle času
Podle ceny

Linka 101 Munchen - Tuningen (15:30)

Odjezdy: 20 Říj, 21 Říj, 27 Říj, 28 Říj, 3 Lis, 4 Lis, 10 Lis, 11 Lis, 17 Lis, 18 Lis
15:30 München Aut. Nádr., Arnulfstraße 21
16:25 Augsburg P+R-Platz, Oberhausen-Nord
17:35 Merklingen Gewerbegebiet
18:10 Bad Urach Busbahnhof
18:20 Metzingen Outlet P5/P6
18:30 Reutlingen Hbf/ZOB
18:50 Tubingen Hbf/ZOB
Dopravce: Meinfernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky München - Tubingen

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací