Podle času
Podle ceny

Linka 270 Warnemunde - Dresden (07:00)

Odjezdy: 17 Říj, 18 Říj, 19 Říj, 20 Říj, 21 Říj, 22 Říj, 23 Říj, 24 Říj, 25 Říj, 26 Říj
07:00 Rostock Warnemünde Strand (Jugendherberge)
07:05 Rostock Warnemünde Werft
07:40 Rostock ZOB
10:40 Berlin Alexanderplatz, ul. Alexanderstraße 3
11:25 Berlin airport Shonefeld Letiště "Shonefeld"
13:20 Dresden Hansastraße (Neustadt)
13:30 Dresden ZOB am Hbf., Bayerische Strasse
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Rostock - Dresden

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací