Podle času
Podle ceny

Linka 270 Warnemunde - Dresden (07:00)

Odjezdy: 18 Lis, 19 Lis, 20 Lis, 21 Lis, 22 Lis, 23 Lis, 24 Lis, 25 Lis, 26 Lis, 27 Lis
07:00 Rostock Warnemünde Strand (Jugendherberge)
07:05 Rostock Warnemünde Werft
07:40 Rostock ZOB
10:40 Berlin Alexanderplatz, ul. Alexanderstraße 3
11:25 Berlin airport Shonefeld Letiště "Shonefeld"
13:20 Dresden Hansastraße (Neustadt)
13:30 Dresden ZOB am Hbf., Bayerische Strasse
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Rostock - Dresden

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací