Podle času
Podle ceny

Linka 270 Warnemunde - Dresden (07:00)

Odjezdy: 28 Června, 29 Června, 30 Června, 1 Července, 2 Července, 3 Července, 4 Července, 5 Července, 6 Července, 7 Července
07:00 Rostock Warnemünde Strand (Jugendherberge)
07:05 Rostock Warnemünde Werft
07:40 Rostock ZOB
10:40 Berlin Alexanderplatz, ul. Alexanderstraße 3
11:25 Berlin airport Shonefeld Letiště "Shonefeld"
13:20 Dresden Hansastraße (Neustadt)
13:30 Dresden ZOB am Hbf., Bayerische Strasse
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Rostock - Dresden

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací