Podle času
Podle ceny

Linka 270 Dresden - Warnemunde (13:05)

Odjezdy: 19 Lis, 20 Lis, 21 Lis, 22 Lis, 23 Lis, 24 Lis, 25 Lis, 26 Lis, 27 Lis, 28 Lis
13:05 Dresden ZOB am Hbf., Bayerische Strasse
13:20 Dresden Hansastraße (Neustadt)
15:10 Berlin airport Shonefeld Letiště "Shonefeld"
16:00 Berlin Alexanderplatz, ul. Alexanderstraße 3
18:55 Rostock ZOB
19:20 Rostock Warnemünde Werft
19:25 Rostock Warnemünde Strand (Jugendherberge)
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Dresden - Rostock

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací