Podle času
Podle ceny

Linka 270 Dresden - Warnemunde (15:05)

Odjezdy: 19 Říj, 20 Říj, 21 Říj, 22 Říj, 23 Říj, 24 Říj, 25 Říj, 26 Říj, 27 Říj, 28 Říj
15:05 Dresden ZOB am Hbf., Bayerische Strasse
15:20 Dresden Hansastraße (Neustadt)
17:10 Berlin airport Shonefeld Letiště "Shonefeld"
18:00 Berlin Alexanderplatz, ul. Alexanderstraße 3
20:55 Rostock ZOB
21:20 Rostock Warnemünde Werft
21:25 Rostock Warnemünde Strand (Jugendherberge)
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Dresden - Rostock

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací