Podle času
Podle ceny

Linka 170 Rugen - Dresden

Odjezdy: 20 Říj, 21 Říj, 22 Říj, 23 Říj, 24 Říj, 25 Říj, 26 Říj, 27 Říj, 28 Říj, 29 Říj
09:20 Göhren Aut. Nádr., Bahnhofstraße 1-2
09:25 Baabe Chaussee 7
09:35 Sellin Hauptstraße 7-8
09:55 Binz Aut. Nádr., Dollahner Straße 17, nast.3
10:15 Bergen auf Rügen Úhel Ringstraße a B196
10:50 Stralsund Weidendamm, nast. 1
11:25 Greifswald Aut. Nádr., Bahnhofstraße 36, nast.4
14:40 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
15:25 Berlin airport Shonefeld Letiště "Shonefeld"
17:20 Dresden Hansastraße (Neustadt)
17:30 Dresden ZOB am Hbf., Bayerische Strasse
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Berlin - Dresden

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací