Podle času
Podle ceny

Linka 074 Gent - Rostock (10:35)

Odjezdy: 22 Říj, 29 Říj, 5 Lis, 12 Lis, 19 Lis, 26 Lis, 3 Pro, 10 Pro, 17 Pro, 24 Pro
10:35 Gent Dampoort Station
11:45 Brussel CCN Gare du Nord
14:50 Düsseldorf ZOB
15:25 Duisburg Hbf
15:55 Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
19:45 Bremen Vlak. Nádr., ZOB, Breitenweg 13
21:30 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
23:35 Rostock ZOB
Dopravce: Meinfernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Gent - Rostock

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací