Podle času
Podle ceny

Linka 167 Düsseldorf - Praha

Odjezdy: 23 Říj, 24 Říj, 25 Říj, 26 Říj, 27 Říj, 28 Říj, 29 Říj, 30 Říj, 31 Říj, 1 Lis
06:20 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
06:55 Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
07:45 Dortmund ZOB bei Hbf
09:10 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
10:55 Hannover ZOB
11:55 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
13:10 Magdeburg ZOB am Hbf
15:00 Leipzig Hbf.,Goethestr
16:40 Dresden ZOB am Hbf., Bayerische Strasse
18:40 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Düsseldorf - Praha

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací