DŮLEŽITÉ: Coronavirus (COVID-19): pro turistické informace a aktualizace klikněte zde

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Zaporizhia - Karlsruhe

Benz Express
Odjezdy: 13 Dub, 17 Dub, 20 Dub, 24 Dub, 27 Dub, 1 Kvě, 4 Kvě, 8 Kvě, 11 Kvě, 15 Kvě
  1. 15:30Zaporizhia Autobusová zastávka, ul. 1A Borodinska (Kakhovskyi kruh)
  2. 18:00Dnipro Aut. Nádr., Kurchatova str. 10
  3. 22:00Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina 22
  4. 00:30Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
  5. 02:30Lubny Aut. Nádr., pr. Volodymyrskiy 157
  6. 06:30Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  7. 06:45Kyiv Aut.Nádr., "Dachnaja", pr. Peremogy 142
  8. 08:00Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  9. 10:00Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  10. 13:30Lviv Aut. Nádr., v blízkosti bariéry, ul. Strijska 109
  11. 13:30Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  12. 16:00Krakovets celnice (UA-PL)
  13. 18:00Korczowa celnice (PL-UA)
  14. 01:00Zgorzelec celnice (PL-DE)
  15. 01:05Ludwigsdorf celnice (DE-PL)
  16. 04:30Dresden Riegel Platz
  17. 05:30Chemnitz ZOB
  18. 08:00Nurnberg ZOB
  19. 09:00Ingolstadt ZOB, Esplanade Str.
  20. 10:00München Fröttmaning P+R Parkplatz
  21. 12:00Ulm Eberhard-Finckh-Straße
  22. 13:00Stuttgart airport Airport Busterminal SAB
  • Dopravce: Benz Express
  • Doplňující informace: This ticket is subject to exchange in the carrier bus, a ticket with an open date is not refundable. Passengers must appear on the landing necessarily 30 minutes before the departure of the bus. Carriage of animals is not allowed.
  • Zavazadla: 2 ks.do 50 kg (60x40x40)-zdarma, každe dalši 1kg od 1 EUR

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací