• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Zaporizhia - Karlsruhe

Benz Express
Odjezdy: 20 Zář, 27 Zář, 4 Říj, 11 Říj, 18 Říj, 25 Říj, 1 Lis, 8 Lis, 15 Lis, 22 Lis
  1. 15:30Zaporizhia Autobusová zastávka, ul. Borodinska, 1A (Kakhovskyi kruh)
  2. 18:00Dnipro Aut. Nádr., str. Kurchatova, 10
  3. 22:00Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina, 22
  4. 00:30Poltava Aut. Nádr., ul. Velykotyrnivska, 7
  5. 06:30Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  6. 06:45Kyiv Aut.Nádr. "Dachna", pr. Peremohy, 142
  7. 08:00Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  8. 10:00Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  9. 13:30Lviv Aut. Nádr., v blízkosti bariéry, ul. Stryiska, 109
  10. 16:00Krakovets celnice (UA-PL)
  11. 18:00Korczowa celnice (PL-UA)
  12. 01:00Zgorzelec celnice (PL-DE)
  13. 01:05Ludwigsdorf celnice (DE-PL)
  14. 04:30Dresden Riegel Platz
  15. 05:30Chemnitz ZOB untere Ebene Busst.10
  16. 08:00Nurnberg ZOB
  17. 09:00Ingolstadt ZOB, Esplanade Str.
  18. 10:00München Fröttmaning P+R Parkplatz
  19. 12:00Ulm Eberhard-Finckh-Straße
  20. 13:00Stuttgart airport Airport Busterminal SAB
  • Dopravce: Benz Express
  • Doplňující informace: We take passengers on the flight only in the following category: - citizens of the Member States of the European Union; - citizens with the right to permanent or temporary residence in EU countries; - citizens who go to work (a work visa is required); - pupils and students studying in Germany. The passenger must have a health insurance policy and a protective medical mask.
  • Zavazadla: 2 ks.do 50 kg (60x40x40)-zdarma, každe dalši 1kg od 1 EUR

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací