• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Zaporizhia - Heilbronn

Odjezdy: 22 Bře, 25 Bře, 29 Bře, 1 Dub, 5 Dub, 8 Dub, 12 Dub, 15 Dub, 19 Dub, 22 Dub
16:00 Zaporizhia Autobusová zastávka, pl. Zaporozhskaya (v blízkosti bývalého památníku Lenina)
18:00 Dnipro Aut. Nádr., Kurchatova str. 10
22:00 Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina 22
00:30 Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
02:25 Lubny Aut. Nádr., pr. Volodymyrskiy 157
06:30 Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
06:45 Kyiv Aut.Nádr., "Dachnaja", pr. Peremogy 142
08:00 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
10:30 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
13:30 Lviv Aut. Nádr., v blízkosti bariéry, ul. Strijska 109
13:30 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
16:00 Krakovets celnice (UA-PL)
18:00 Korczowa celnice (PL-UA)
01:00 Zgorzelec celnice (PL-DE)
01:05 Ludwigsdorf celnice (DE-PL)
05:30 Chemnitz ZOB
06:15 Gera Aut. Nádr.
09:00 Nurnberg ZOB
10:00 Ingolstadt ZOB, Esplanade Str.
11:00 München Fröttmaning P+R Parkplatz
13:00 Ulm Eberhard-Finckh-Straße
14:00 Stuttgart airport Airport Busterminal SAB
15:00 Heilbronn Bahnhofstraße 36
Dopravce: Benz Express
Zavazadla: 2 ks.do 50 kg (60x40x40)-zdarma, každe dalši 1kg od 1 EUR
Doplňující informace: This ticket is subject to exchange in the carrier bus, a ticket with an open date is not refundable. Passengers must appear on the landing necessarily 30 minutes before the departure of the bus. Carriage of animals is not allowed.
Slevy: 10% Skupina 10 osob
10% Důchodce od 60 let
10% Invalida
10% Ditě od 12-15 let
20% Ditě od 5-11 let
50% Ditě od 0-4 let

Všechny linky Zaporizhia - Heilbronn

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací