Podle času
Podle ceny

Linka Zaporizhia - Heilbronn

Odjezdy: Po, Pá
16:00 Zaporizhia Aut. Nádr., Soborniy ave., 20
18:00 Dnipro Aut. Nádr., Kurchatova str. 10
22:00 Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina 22
00:30 Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
02:30 Lubny Aut. Nádr., pr. Volodymyrskiy 157
06:15 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
07:15 Kiev Aut.Nádr. "Dachnaja", pr.Peremogy 142
08:30 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
11:00 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
14:00 Lviv Autobusové nádraží, v blízkosti bariéry, 109 Strijska str.
05:30 Chemnitz ZOB
06:15 Gera Aut. Nádr.
07:30 Hof Autohof Münchenberg, Ausfahrt 35
09:00 Nurnberg ZOB
10:00 Ingolstadt ZOB, Esplanade Str.
11:00 München Fröttmaning P+R Parkplatz
13:00 Ulm Eberhard-Finckh-Straße
14:00 Stuttgart airport Airport Busterminal SAB
15:00 Heilbronn Bahnhofstraße 36
Dopravce: Benz Express
Zavazadla: 2 ks.do (60x40x40)-zdarma, každe dalši 1kg od 1 EUR
Doplňující informace: Passengers must appear on the landing necessarily 30 minutes before the departure of the bus. Carriage of bicycles in a disassembled state is possible, extra pay 50 euros needed.Carriage of animals - 50-80% of ticket price.
Slevy: 10% Skupina 10 osob
10% Ditě od 12-16 let
10% Důchodce od 60 let
10% Invalida
10% Studenti do 26 let (ISIC)
20% Ditě od 5-12 let
50% Děti 0-5 let (pouze s rodiči)

Všechny linky Zaporizhia - Heilbronn

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací