Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka Budapest - Miercurea-Ciuc

23:00 Budapest Groupama Aréna (FTC) - Népliget, nast. Orangeways
23:20 Budapest Ferihegy Airport Terminal 2
02:30 Debrecen DKV megálló 2-es trolibusz Petőfi tér
04:30 Oradea Autogara Intrans
06:50 Huedin Statia Autobuz
07:45 Cluj-Napoca Autogara FANY
08:10 Turda Autogara Sens Vest
08:55 Ludus Autogara LUTEX
09:10 Iernut Statie Autobuz
09:40 Targu-Mures Gheorghe Doja nr. 143.
10:40 Sovata Autogara
10:50 Praid Statie Autobuz
11:30 Odorheiu Secuiesc Gabor utca 65.
12:20 Miercurea-Ciuc Autogara
Dopravce: OrangeWays
Slevy: 50% Ditě od 0-15 let

Všechny linky Budapest - Miercurea-Ciuc

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací