Podle času
Podle ceny

Linka Budapest - Miercurea-Ciuc

Odjezdy: 21 Říj, 22 Říj, 23 Říj, 24 Říj, 25 Říj, 26 Říj, 27 Říj, 28 Říj, 29 Říj, 30 Říj
23:00 Budapest Groupama Aréna (FTC) - Népliget, nast. Orangeways
02:30 Debrecen DKV megálló 2-es trolibusz Petőfi tér
04:30 Oradea Autogara Intrans
07:45 Cluj-Napoca Autogara FANY
08:10 Turda Autogara Sens Vest
08:55 Ludus Autogara LUTEX
09:10 Iernut Aut. Nádr
09:40 Targu-Mures Gheorghe Doja nr. 143.
10:40 Sovata Autogara
10:50 Praid Aut. Nádr
12:20 Miercurea-Ciuc Autogara
Dopravce: OrangeWays
Slevy: 50% Ditě od 0-15 let

Všechny linky Budapest - Miercurea-Ciuc

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací