Podle času
Podle ceny

Linka 067 Amsterdam - Leipzig (11:10)

Odjezdy: 18 Říj, 19 Říj, 20 Říj, 21 Říj, 22 Říj, 23 Říj, 24 Říj, 25 Říj, 26 Říj, 27 Říj
11:10 Amsterdam Sloterdijk, Radarweg (Orlyplein), 1043 DT
14:20 Osnabruck Aut. Nádr., Eisenbahnstraße 10
15:05 Bad Oeynhausen Aut. Nádr., Königstraße 2
16:25 Hannover ZOB
18:55 Magdeburg ZOB am Hbf
20:05 Halle Aut. Nádr., ul. Ernst-Kamieth-Straße
20:50 Leipzig Hbf.,Goethestr
Dopravce: Meinfernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Amsterdam - Leipzig

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací