Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 067 Amsterdam - Leipzig (11:10)

11:10 Amsterdam Sloterdijk, Radarweg (Orlyplein), 1043 DT
14:20 Osnabruck Aut. Nádr., Eisenbahnstraße 10
15:05 Bad Oeynhausen Aut. Nádr., Königstraße 2,
16:25 Hannover ZOB
18:55 Magdeburg ZOB am Hbf
20:05 Halle Aut. Nádr., ul. Ernst-Kamieth-Straße
20:50 Leipzig Hbf.,Goethestr
Dopravce: Meinfernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Amsterdam - Leipzig

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací