Podle času
Podle ceny

Linka 164 Berlin - Hamburg (16:00)

Odjezdy: 29 Června, 30 Června, 1 Července, 2 Července, 3 Července, 4 Července, 5 Července, 6 Července, 7 Července, 8 Července
16:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
17:40 Magdeburg ZOB am Hbf
19:05 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
20:15 Celle Aut. Nádr., Trüllerstraße, 29221
20:40 Bergen (Celle) Harburger Straße 20, 29303
21:00 Soltau Autohof Soltau Süd
21:55 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Berlin - Hamburg

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací