Podle času
Podle ceny

Linka 164 Berlin - Hamburg (16:00)

Odjezdy: 19 Lis, 20 Lis, 21 Lis, 22 Lis, 23 Lis, 24 Lis, 25 Lis, 26 Lis, 27 Lis, 28 Lis
16:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
17:40 Magdeburg ZOB am Hbf
19:05 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
20:15 Celle Aut. Nádr., Trüllerstraße, 29221
20:40 Bergen (Celle) Harburger Straße 20, 29303
21:00 Soltau Autohof Soltau Süd
21:55 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Berlin - Hamburg

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací