Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 058 Berlin - Krefeld (10:30)

10:30 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
13:45 Hannover ZOB
16:35 Hamm Busbahnhof, Unionstraße
17:30 Herne Bf. Busbahnhof Westring
18:10 Bottrop Am Hauptbahnhof
18:30 Oberhausen Hbf Fernbushaltestelle
18:50 Duisburg Hbf
19:20 Krefeld Hbf, Südseite
Dopravce: Meinfernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Berlin - Krefeld

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací