Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 058 Krefeld - Berlin (11:05)

11:05 Krefeld Hbf, Südseite
11:45 Duisburg Hbf
12:05 Oberhausen Hbf Fernbushaltestelle
12:20 Bottrop Am Hauptbahnhof
13:00 Herne Bf. Busbahnhof Westring
13:50 Hamm Busbahnhof, Unionstraße
16:45 Hannover ZOB
19:50 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Krefeld - Berlin

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací