Podle času
Podle ceny

Linka 058 Krefeld - Berlin (11:05)

Odjezdy: 29 Říj, 5 Lis, 12 Lis, 19 Lis, 26 Lis, 3 Pro, 10 Pro, 17 Pro, 24 Pro, 31 Pro
11:05 Krefeld Hbf, Südseite
11:45 Duisburg Hbf
12:05 Oberhausen Hbf Fernbushaltestelle
12:20 Bottrop Am Hauptbahnhof
13:00 Herne Bf. Busbahnhof Westring
13:50 Hamm Busbahnhof, Unionstraße
16:45 Hannover ZOB
19:50 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Krefeld - Berlin

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací