Podle času
Podle ceny

Linka 056 Medebach - Amsterdam

Odjezdy: 24 Říj, 25 Říj, 26 Říj, 28 Říj, 31 Říj, 1 Lis, 2 Lis, 4 Lis, 7 Lis, 8 Lis
11:00 Medebach Center Parcs Park
11:20 Winterberg Bahnhofstraße
11:35 Siedlinghausen Hochsauerlandstraße
11:50 Bodefeld ZOB
12:10 Meschede Aut. Nádr., Le-Puy-Straße 8, nast. 8
12:40 Neheim-Hüsten (Arnsberg) Aut. Nádr., Bahnhofstraße 136
13:45 Dortmund ZOB, Steinstrasse
14:30 Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
14:50 Oberhausen Hbf Fernbushaltestelle
16:10 Arnhem Central Station - Bouricius Straat
17:05 Utrecht Centraal Station - Beatrix Theater - Jaarbeursplein
17:45 Amsterdam Sloterdijk, Radarweg (Orlyplein), 1043 DT
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Dortmund - Amsterdam

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací