Podle času
Podle ceny

Linka 037 Duisburg - Munchen (11:45)

Odjezdy: 2 Července, 9 Července, 16 Července, 23 Července, 30 Července, 6 Srp, 13 Srp, 20 Srp, 27 Srp, 3 Zář
11:45 Duisburg Hbf
12:10 Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
12:55 Dortmund ZOB, Steinstrasse
14:15 Siegen Koblenzerstraße
15:50 Giessen Mathematikum, Liebigstraße 8
17:10 Aschaffenburg Busbahnhof
18:20 Wurzburg Hbf
19:55 Nurnberg Hbf/Willi‐Brand‐Platz
22:10 München Aut. Nádr., Arnulfstraße 21
Dopravce: Meinfernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Duisburg - München

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací