Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 037 Duisburg - Munchen (11:45)

11:45 Duisburg Hbf
12:10 Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
12:55 Dortmund ZOB, Steinstrasse
14:15 Siegen Koblenzerstraße
15:50 Giessen Mathematikum, Liebigstraße 8
17:10 Aschaffenburg Busbahnhof
18:20 Wurzburg Hbf
19:55 Nurnberg Hbf/Willi‐Brand‐Platz
22:10 München Aut. Nádr., Arnulfstraße 21
Dopravce: Meinfernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Duisburg - München

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací