Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 037 Munchen - Duisburg (09:15)

09:15 München Aut. Nádr., Arnulfstraße 21
11:35 Nurnberg Hbf/Willi‐Brand‐Platz
13:10 Wurzburg Hbf
14:20 Aschaffenburg Busbahnhof
15:40 Giessen Mathematikum, Liebigstraße 8
17:30 Siegen Koblenzerstraße
18:50 Dortmund ZOB, Steinstrasse
19:35 Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
19:55 Duisburg Hbf
Dopravce: Meinfernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky München - Duisburg

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací