Podle času
Podle ceny

Linka 037 Munchen - Duisburg (09:15)

Odjezdy: 19 Říj, 20 Říj, 21 Říj, 23 Říj, 24 Říj, 25 Říj, 26 Říj, 27 Říj, 28 Říj, 30 Říj
09:15 München Aut. Nádr., Arnulfstraße 21
11:35 Nurnberg Hbf/Willi‐Brand‐Platz
13:10 Wurzburg Hbf
14:20 Aschaffenburg Busbahnhof
15:40 Giessen Mathematikum, Liebigstraße 8
17:30 Siegen Koblenzerstraße
18:50 Dortmund ZOB, Steinstrasse
19:35 Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
19:55 Duisburg Hbf
Dopravce: Meinfernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky München - Duisburg

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací