Podle času
Podle ceny

Linka 1556 Bern - Warszawa - Riga

Odjezdy: 16 Pro, 23 Pro, 30 Pro, 6 Led, 13 Led, 20 Led, 27 Led, 3 Úno, 10 Úno, 17 Úno
06:45 Bern Bus parking " Schutzenmatte", Hbf
08:20 Zürich Carparkplatz am Shilquai
09:00 Winterthur Lagerhaustr. near Parkhaus ARCH (Hbf 5 min)
09:50 Sankt Gallen Lagerstrasse
06:15 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
07:50 Ostrow Mazowiecka ul. Pilata 3 (V blízkosti Aut. Nádr.)
09:20 Bialystok Aut. Nádr., ul. Monte Casino 8
10:45 Augustow (podlaskie) Parking przy ul. Koscielnej
11:40 Suwalki ul. Utrata (V blízkosti Aut. Nádr.)
14:00 Marijampolė Autobusu stotis, ul.Stoties 2 B
15:05 Kaunas Aut. Nádr., Vytauto pr. 24
16:40 Panevėžys Autobusu stotis, Savanoriu a. 5
18:50 Riga Aut. Nádr., ul.Pragas iela 1
Dopravce: Ecolines Estonia OU
Zavazadla: 1ks.do 30kg(50x50x80)-zdarma, každe dalši od 10 EUR.
Doplňující informace: Seats from 1 to 4 not allowed for passengers to 14 years.
Slevy: 10% Ditě od 13-18 let
10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
10% Student (Euro26)
10% Student (ISIC)
10% Student (ITIC)
50% Děti 0-5 let (pouze s rodiči)

Všechny linky Bern - Riga

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací