Podle času
Podle ceny

Linka 056 Amsterdam - Medebach

Odjezdy: denně
10:50 Amsterdam Sloterdijk, Radarweg (Orlyplein), 1043 DT
11:35 Utrecht Centraal Station - Beatrix Theater - Jaarbeursplein
12:35 Arnhem Centraal Station - Bouricius Straat
14:00 Oberhausen Hbf Fernbushaltestelle
14:20 Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
15:05 Dortmund ZOB, Steinstrasse
16:00 Neheim-Hüsten (Arnsberg) Aut. Nádr., Bahnhofstraße 136
16:30 Meschede Aut. Nádr., Le-Puy-Straße 8, nast. 8
16:50 Bodefeld ZOB
17:00 Siedlinghausen Hochsauerlandstraße
17:15 Winterberg Bahnhofstraße
17:35 Medebach Center Parcs Park
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Amsterdam - Dortmund

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací