Podle času
Podle ceny

Linka 354 Berlin - Saalfeld (09:30)

Odjezdy: 18 Říj, 19 Říj, 20 Říj, 21 Říj, 22 Říj, 23 Říj, 24 Říj, 25 Říj, 26 Říj, 27 Říj
09:30 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
12:30 Jena Aut. Nádr., "Paradies"
12:55 Kahla Bahnhof
13:00 Orlamünde Bahnhof
13:10 Uhlstadt Bahnhof
13:20 Rudolstadt Bahnhof
13:30 Rudolstadt Schwarza Traube
13:40 Saalfeld Bf
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Berlin - Jena

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací