Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 354 Berlin - Saalfeld (15:00)

15:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
18:00 Jena Aut. Nádr. "Paradies"
18:25 Kahla Bahnhof
18:30 Orlamünde Bahnhof
18:40 Uhlstadt Bahnhof
18:50 Rudolstadt Bahnhof
19:00 Rudolstadt Schwarza Traube
19:10 Saalfeld Bf
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Berlin - Jena

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací