Podle času
Podle ceny

Linka 354 Berlin - Saalfeld (15:00)

Odjezdy: 22 Říj, 23 Říj, 24 Říj, 25 Říj, 26 Říj, 27 Říj, 28 Říj, 29 Říj, 30 Říj, 31 Říj
15:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
18:00 Jena Aut. Nádr., "Paradies"
18:25 Kahla Bahnhof
18:30 Orlamünde Bahnhof
18:40 Uhlstadt Bahnhof
18:50 Rudolstadt Bahnhof
19:00 Rudolstadt Schwarza Traube
19:10 Saalfeld Bf
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Berlin - Jena

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací