Podle času
Podle ceny

Linka 307 Kassel - Zurich

Odjezdy: 19 Říj, 20 Říj, 21 Říj, 22 Říj, 23 Říj, 24 Říj, 25 Říj, 26 Říj, 27 Říj, 28 Říj
08:25 Kassel Aut. Nádr., "Wilhelmshöhe"
09:10 Bad Zwesten Brunnenstraße
10:00 Marburg Krummbogen
10:40 Giessen Mathematikum, Liebigstraße 8
12:00 Frankfurt am Main Hbf
12:30 Darmstadt Hbf, Westseite
13:30 Heidelberg Hauptbahnhof
16:00 Freiburg im Breisgau Hbf/ZOB
17:05 Lörrach Aut. Nádr., Bahnhofstraße, 79539, nast. C a D
18:15 Zürich Carparkplatz am Shilquai
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Kassel - Zürich

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací