Podle času
Podle ceny

Linka 307 Kassel - Zurich

Odjezdy: 28 Června, 29 Června, 30 Června, 1 Července, 2 Července, 3 Července, 4 Července, 5 Července, 6 Července, 7 Července
08:25 Kassel Aut. Nádr., "Wilhelmshöhe"
09:10 Bad Zwesten Brunnenstraße
10:00 Marburg Krummbogen
10:40 Giessen Mathematikum, Liebigstraße 8
12:00 Frankfurt am Main Hbf
12:30 Darmstadt Hbf, Westseite
13:30 Heidelberg Hauptbahnhof
16:00 Freiburg im Breisgau Hbf/ZOB
17:05 Lörrach Aut. Nádr., Bahnhofstraße, 79539, nast. C a D
18:15 Zürich Carparkplatz am Shilquai
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Kassel - Zürich

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací