Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 1664 Stuttgart-Warszawa-Marijampole

08:00 Stuttgart Airport Busterminal SAB
09:20 Karlsruhe Hbf, Sudseite, ZOB, Schwarzwaldstr.
10:00 Heilbronn Hafenstraße 6
10:20 Mannheim ZOB Heinrich-von-Stephan-Str.
11:25 Wurzburg HBf, westliche Haltestelle, Bussteig Nr. 12
11:40 Frankfurt am Main Parkplatz "Conti Park International", Hbf Central Ausgang
13:55 Erfurt ZOB am Hbf, Willi-Brandt-Platz
14:50 Kassel Bahnhof Wilhelmshöhe
15:15 Gera Busparkplatz am Hauptbahnhof
16:15 Chemnitz near Bus Station (ZOB) at Georgstr.
17:35 Dresden ZOB am Hbf., Bayerische Strasse
18:30 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
19:15 Leipzig Haltestelle "Goethestrasse"
20:00 Magdeburg ZOB am Hbf
22:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
06:15 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
07:50 Ostrow Mazowiecka ul. Pilata 3 (przy Dw. PKS)
09:20 Bialystok Dw. Autobusowy, Monte Casino 8
10:45 Augustow Parking przy ul. Koscielnej
11:40 Suwalki ul. Utrata (przy Dw. PKS)
13:45 Marijampolė Autobusu stotis, ul.Stoties 2 B
Dopravce: Norma-A SIA
Zavazadla: 1 bag up to 30kg(50x50x80)-free, every next from 10 EUR.
Slevy: 10% Ditě od 13-18 let
10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
10% Student (Euro26)
10% Student (ISIC)
10% Student (ITIC)
50% Děti 0-5 let (pouze s rodiči)

Všechny linky Stuttgart - Marijampolė

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací