Podle času
Podle ceny

Linka 051 Dusseldorf - Berlin

Odjezdy: 17 Říj, 18 Říj, 19 Říj, 20 Říj, 21 Říj, 22 Říj, 23 Říj, 24 Říj, 25 Říj, 26 Říj
08:15 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
09:00 Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
09:45 Dortmund ZOB, Steinstrasse
11:55 Kassel Stanice Wilhelmshöhe
13:25 Gottingen Hbf. Berliner Str.
14:10 Seesen Bahnhofsplatz
14:35 Goslar Busbahnhof
14:55 Bad Harzburg Herzog-Julius-Straße
15:25 Wernigerode Hbf
15:40 Blankenburg Hbf
16:05 Quedlinburg Bahnhof
16:30 Aschersleben Bahnhofstraße
17:25 Magdeburg ZOB am Hbf
19:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Düsseldorf - Berlin

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací