Podle času
Podle ceny

Linka 078 Leverkusen - Lubeck (07:50)

Odjezdy: 23 Říj, 30 Říj, 6 Lis, 13 Lis, 20 Lis, 27 Lis, 4 Pro, 11 Pro, 18 Pro, 25 Pro
07:50 Leverkusen Vlakové nádraží
09:05 Siegen Koblenzerstraße
10:05 Giessen Mathematikum, Liebigstraße 8
11:15 Alsfeld Pfefferhöhe
11:50 Bad Hersfeld Hbf
12:40 Eisenach Uferstraße 40, 99817 Eisenach
15:30 Leipzig Hbf.,Goethestr
18:30 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
21:30 Schwerin Vlak. Nádr., Grunthalplatz 4
22:45 Lubeck Am Retteich
Dopravce: Meinfernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Leverkusen - Lubeck

Popularne kursy z Lubeck

Popularne kursy do Lubeck

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací