Podle času
Podle ceny

Linka 078 Leverkusen - Lubeck (07:30)

Odjezdy: Út, St, Čt, Pá, So, Ne
07:30 Leverkusen Vlakové nádraží
08:45 Siegen Koblenzerstraße
09:45 Giessen Mathematikum, Liebigstraße 8
10:55 Alsfeld Pfefferhöhe
11:30 Bad Hersfeld Hbf
12:20 Eisenach Uferstraße 40, 99817 Eisenach
15:10 Leipzig Hbf.,Goethestr
18:15 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
21:15 Schwerin Vlak. Nádr., Grunthalplatz 4
22:30 Lubeck Am Retteich
Dopravce: Meinfernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Leverkusen - Lubeck

Popularne kursy z Lubeck

Popularne kursy do Lubeck

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací