Podle času
Podle ceny

Linka 078 Lubeck - Leverkusen (07:00)

Odjezdy: 19 Říj, 20 Říj, 21 Říj, 22 Říj, 23 Říj, 24 Říj, 25 Říj, 26 Říj, 27 Říj, 28 Říj
07:00 Lubeck Am Retteich
08:20 Schwerin Vlak. Nádr., Grunthalplatz 4
11:30 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
13:50 Leipzig Hbf.,Goethestr
16:50 Eisenach Uferstraße 40, 99817 Eisenach
17:40 Bad Hersfeld Hbf
18:40 Alsfeld Pfefferhöhe
19:25 Giessen Mathematikum, Liebigstraße 8
20:25 Siegen Koblenzerstraße
21:35 Leverkusen Vlakové nádraží
Dopravce: Meinfernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Lubeck - Leverkusen

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací