Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 877202 Sofia - Warszawa - Riga

16:15 Sofia Central Bus Station, 100 Kn. Maria Luiza Blvd.
02:15 Szeged Aut. Nádr., Mars Square
04:10 Budapest Aut. Nádr. "Nepliget"
06:25 Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
07:35 Wien Stadion Center, Engerthstr. 242
08:55 Bratislava City Bus Stop at the Mlynske Nivy street in front of the entrance to Bus Station
09:30 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
11:20 Hradec Králové Terminál HD
14:35 Wroclaw Dw. PKS, ul. Sucha 1/11
15:30 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
17:10 Katowice ul. Piotra Skargi 6
18:15 Czestochowa Dw. PKP od ul. generala K.Pilsudskiego
19:00 Lodz Dworzec Kaliska ul. Włókniarzy 227
19:25 Piotrkow Trybunalski Dw. PKP, ul.Polskiej Organizacji Wojskowej 5
22:00 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
00:50 Bialystok Dw. Autobusowy, Monte Casino 8
05:30 Kaunas Kaunakiemio g. 9,
07:30 Vilnius Autobusu stotis, Sodu g.22
07:50 Ostrow Mazowiecka ul. Pilata 3 (przy Dw. PKS)
09:20 Panevėžys Autobusu stotis, Savanoriu a. 5
10:45 Augustow Parking przy ul. Koscielnej
11:40 Suwalki ul. Utrata (przy Dw. PKS)
11:45 Riga Aut. Nádr., ul.Pragas iela 1
14:00 Marijampolė Autobusu stotis, ul.Stoties 2 B
Dopravce: Ecolines Estonia OU
Zavazadla: 1ks.do 30kg(50x50x80)-zdarma, každe dalši od 10 EUR.
Slevy: 10% Ditě od 13-18 let
10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
10% Student (Euro26)
10% Student (ISIC)
10% Student (ITIC)
50% Děti 0-5 let (pouze s rodiči)
50% Děti 5-12 let (pouze s rodiči)

Všechny linky Sofia - Marijampolė

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací