Podle času
Podle ceny

Linka 877202 Sofia - Warszawa - Riga

16:15 Sofia Central Bus Station, 100 Kn. Maria Luiza Blvd.
02:15 Szeged Aut. Nádr., Mars Square
04:10 Budapest Aut. Nádr. "Nepliget"
06:25 Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
07:35 Wien Stadion Center, Engerthstr. 242
08:55 Bratislava City Bus Stop at the Mlynske Nivy street in front of the entrance to Bus Station
09:30 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
11:20 Hradec Králové Terminál HD
14:35 Wroclaw Dw. PKS, ul. Sucha 1/11
15:30 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
17:10 Katowice ul. Piotra Skargi 6
18:15 Czestochowa Dw. PKP od ul. generala K.Pilsudskiego
19:00 Lodz Dworzec Kaliska ul. Włókniarzy 227
19:25 Piotrkow Trybunalski Dw. PKP, ul.Polskiej Organizacji Wojskowej 5
22:00 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
00:50 Bialystok Dw. Autobusowy, Monte Casino 8
05:30 Kaunas Autobusu stotis, Vytauto pr. 24
07:30 Vilnius Autobusu stotis, Sodu g.22
07:50 Ostrow Mazowiecka ul. Pilata 3 (przy Dw. PKS)
09:20 Panevėžys Autobusu stotis, Savanoriu a. 5
10:45 Augustow Parking przy ul. Koscielnej
11:40 Suwalki ul. Utrata (przy Dw. PKS)
11:45 Riga Aut. Nádr., ul.Pragas iela 1
14:00 Marijampolė Autobusu stotis, ul.Stoties 2 B
Dopravce: Ecolines Estonia OU
Zavazadla: 1ks.do 30kg(50x50x80)-zdarma, každe dalši od 10 EUR.
Slevy: 10% Ditě od 13-18 let
10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
10% Student (Euro26)
10% Student (ISIC)
10% Student (ITIC)
50% Děti 0-5 let (pouze s rodiči)
50% Děti 5-12 let (pouze s rodiči)

Všechny linky Sofia - Marijampolė

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací