Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 144 Norddeich - Berlin (09:30)

09:30 Norddeich ZOB (Port)
09:50 Norden ZOB
10:30 Emden Hbf
11:05 Uplengen Autohof Apen-Remels
11:45 Oldenburg ZOB, Karlstrasse (Hbf)
12:45 Bremen Vlak. Nádr., ZOB, Breitenweg 13
17:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
Dopravce: Meinfernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Norden - Berlin

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací