Podle času
Podle ceny

Linka 144 Norddeich - Berlin (09:30)

Odjezdy: 27 Říj, 28 Říj, 3 Lis, 4 Lis, 10 Lis, 11 Lis, 17 Lis, 18 Lis, 24 Lis, 25 Lis
09:30 Norddeich ZOB (Port)
09:50 Norden ZOB
10:30 Emden Hbf
11:05 Uplengen Autohof Apen-Remels
11:45 Oldenburg ZOB, Karlstrasse (Hbf)
12:45 Bremen Vlak. Nádr., ZOB, Breitenweg 13
17:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
Dopravce: Meinfernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Norden - Berlin

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací