Podle času
Podle ceny

Linka 144 Norddeich - Berlin (15:40)

Odjezdy: 27 Říj, 3 Lis, 10 Lis, 17 Lis, 24 Lis, 1 Pro, 8 Pro, 15 Pro, 22 Pro, 29 Pro
15:40 Norddeich ZOB (Port)
16:00 Norden ZOB
16:40 Emden Hbf
17:15 Uplengen Autohof Apen-Remels
17:55 Oldenburg ZOB, Karlstrasse (Hbf)
18:45 Bremen Vlak. Nádr., ZOB, Breitenweg 13
23:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
Dopravce: Meinfernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Norden - Berlin

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací